1. Bilgilendirme Değerli kullanıcılarımız ko-cuce.com.tr son zamanlarda aşırı bir şekilde oto konu güncelleme programları kullanılmaktaydı. Diğer server sahiplerimiz sıkıntısız bir şekilde konularını güncellemeleri adına güvenlik sistemi yükselterek tamamen oto konu güncelleme sistemi devre dışı bırakılmıştır. Bol oyuncular diliyoruz. Ko-Cuce.Com.TR
  Duyuruyu Kapat

[ACİL DESTEK BEYLER LÜTFEN... Ardream dan maradona gecince gökyüznde kalıyor çar ACİLL ]

'ÇÖZÜLEN KONULAR' forumunda HomekoGame tarafından 11 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. HomekoGame

  HomekoGame

  Katılım:
  9 Mayıs 2015
  Mesaj:
  3,049
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  evet beyler ardreamdan maradona geçince çar gökyüzünde kalıyo ve town atınca tüm scler silinmiş gözüküor fakat tekrar basamıon failed verior relog atıp girmen lzm oyuna görünmesi için sc nin calısması icin lütfen acil destek
   
 2. Kimb0t

  Kimb0t
  Kayıtlı Üye

  Katılım:
  14 Kasım 2012
  Mesaj:
  178
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: [ACİL DESTEK BEYLER LÜTFEN... Ardream dan maradona gecince gökyüznde kalıyor çar ACİLL ]  Merhaba,  Öncelikle konu başlığın için bu konuya cevap verilmediğini düşünüyorum.

  Sorununa gelince bu tür ışınlanma sorunları kullandığın KO sürümüne göre çözümü değişiklik gösterebilir.

  Yani en basit çözümü Ardream için kullanılan smd dosyasını "Gate Editör" ile düzenleyip "location" kısımları uygunmu değilmi ona bakıp halletmektir.

  Tabi eğer kullandığın server dosyaları ve bir diğer moradon smd dosyası içinde çözüm farklı olabilir.

  Örnek verecek olursam kaynak kodlarını düzenlediğim server dosyaları için eski bir haritaya ışınlanma bölgesi hazırlıyordum.

  Tabi Gate editör ile bölgeye ışınlanmayı tamamladıktan sonra kullanacağım haritanın koordinatları uygun olması gerekiyordu.

  Bir sorun yok gibi gözüküyordu fakat Kaynak kodları içerisinde bölge için kullanılan bir kod farkettim.Veritabanına gerek duymaksızın o bölgeye ışınlanan her kullanıcıyı belli bir zaman aralığında çalışan o kod moradona gönderiyordu.

  Bunu anlatmak istedim çünki açılan konularda yazacağın yada yardım isteyeceğin konu hakkında ne kadar çok bilgi aktarsanda, çözüm kesinlikle bu denilemez.  Umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi forumlar
   

Bu Sayfayı Paylaş