Ash moderator sikayeti

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
KlasGame
PvPHosting.NET
YourKO Kronos
EpicMYKO
KO4FUN

Demir

Kayıtlı Üye
28 Ağu 2014
801
7
18
32
Mesaj Üstü Banner
Herkese Merhaba;

Bugün kendi satış konularımı kontrol ederken,konularımın test ip verilmediği için kapatıldığını gördüm. ASH adlı moderator kafasına göre bana ait iki konuyu test ip olmadığı gerekçesi ile kapatmış. Forumda alım-satım kurallarında böyle bir madde geçmiyor. Ayrıca mevcut konunun altına cevap olarakta yazdığım gibi, test ip satın almak isteyen müsteri ile zaten paylaşılmaktadır. Bunu public olarak paylaşmak zorunda değilim. Ek olarak bu tarz ip paylaşımları sonucunda piyasada insanlar bu db'yi ben yaptım diyerek bizlerin paylaştığı ipleri insanlara dağıtıyorlar. Bu sebepten ötürü konularda ip paylaşımı yapılmamıştır. Eğer ki ASH adlı moderatör çok merak ediyorsa beni eklesin ben ona paylaşırım test ipsini.

Ek olarak, madem böyle bir husus var tüm konularında kapatılması gerekir. Şahsıma özel muamele yapılmamalı.

ASH Adlı kullanıcının moderatörlüğünün kaldırılmasını ve ileride daha akıllı insanların moderatör olmasını temin ederim.

Herkese iyi forumlar.

Konular :

Forum kurallarıŞahsıma Ait Konular 

Ash

17 Kas 2017
9,843
17
38
Merhabalar,

Sizin açınızdan bakıldığında düşüncelerinizde haklısınız fakat bize gelen mesajlar ve dolandırılma konuları hakkında biraz bilginiz olsa yapmış olduğum işlemin ne derece gerekli olduğunu anlarsınız. Sizin için demiyorum fakat bazı konu sahipleri konuşarak ve karşı tarafın bilgisizliği söz konusu olunca dolandırılmak kaçınılmaz oluyor. Forum Kuralları güncellenmiştir ve test ip ve bunun gibi test edilebilecek bir bilgi görülmediği taktirde konu kapatılacaktır. İyi forumlar.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Featret

Kayıtlı Üye
13 Nis 2013
272
8
18
25
Mesaj Üstü Banner
Kurallar arasında 'TEST IP' zorunluluğu bulunmuyor.
Alıcı kişi zaten ilk olarak test ip isteyecektir, körü körüne satın alıcak kişi de zaten herşeyi göze almıştır.
Forum sekmelerinde konulara müdahele ederken, bölüm kurallarına dikkat edilmeli.