DUYURU EMRAH Sarar (KO-Cüce) Hakkında Bilgiler

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
LegionWAR
TURKKO.NET
KlasGame
PvPHosting.NET
DARKKO Yeni Sunucu 'REVOLUTİON'

PvPhosting.net

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Moderating
Sponsor
13 Şub 2019
2
1
3
36
PvPhosting.NET olarak firmama ve sahsıma yapılan hakaret ve karalamar için bu açıklamayı yapıyorum.

Bu karalamaları yapan kişi Emrah Sarar (KO-Cüce) adındaki kişidir bildiğiniz üzere ko-cuce(.)net 10 yıldır acık olan forumdur bu Emrah sarar bu foruma sürekli DDoS botnet saldırı yaparak uzun bir sure yayına kapatmıştır ve kendısı kocuce(.)com adında bir forum yaparak orjinal kocuce bin yerine gecmiştir bu olay 7-8 ay öncesinde gerçekleşmiştir. Sonrasında reklam gelirlerini tamamen botnet ve saldırıya harcayarak piyasada bilinen tum serverlere saldırarak zorla reklam satmaya yada haraç almaya basmamıştı.

PvPhosting olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz en büyük serverler her zaman bizim bünyemizde barınmıştır, bizi uzun yıllardır tanıyan herkes bunu bilir.

Emrah Sarar bu saldırı ve herkesi haraca bağlamasının önüne geçmek için ko-cuce.com.tr yi yayına aldık bu Emrah Sarar'a dur demek ve herkezi tehditle karalama yapmasını engelemek bizim vatani görevimizdir sonuna kadarda bunu sürdüreceğiz.

Emrah Sarar hakkında şuanda 6 adet Botnet ve DDoS saldırı yaptığı için suç duyurusu vardır 2-3 tanesine ben şahit olarak katılarak logları yasal mercilere teslim ettim. 20 gün önce zaten bizde saldırı loglarımız elimizdeki deliller ile suç duyurusunda bulunduk bu forumndaki bilgiler de zaten noter tasdiki ile dosyalar eklendi.
Ko-cuce.com.tr çalınma vb gibi seyler söz konusu değildir fatura ve marka tescil belgelerini paylaşıyorum.

Emrah Sarar'ın dediği hiç bir şeye inanmayın kendisi yourko nun olsun homekoworld olsun sahte sayfalar açıp ınsanların charlarını soyan bı adamdır . Homekoworld oyunu açıldığı günden itibaren Emrah sarar tarafından sürekli saldırı yapılmış fakat saldırıdan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmamıştır.

Açılan sayfalara ornek https://www.homeko-world.com/ Emrah Sarar'ın cep telefonu vardır daha detaylı bilgiler de paylaşacağım.

 

Dosya Eklentileri

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: YOURKO

YOURKO

Yeni Cüce
Sponsor
2 Eyl 2017
22
0
1
29
www.my-ko.org


Piyasada bulunmaması gereken bir şahıs, bu adamın sitesine reklam veren herkes aklını başına toplamalı, şahısta hırsızlık, dolandırıcılık ne ararsanız var ticari ahlak yoksunu bu kansız. iş yapmayın yaptırmayın.
 

RoTrKO

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
7 Mar 2012
12,939
345
83
Değerli KO-Cüce ve HomeKOWorld Üyeleri,

Bu şahsiyetsiz kişiliğin yapmış olduğu tüm yanlışları ve hataları bir çoğumuz bilmektedir. Bunun için gerekli tüm çalışmalar başlatılmış olup gerekli birimlere bilgiler sunulmuştur.

Bir çoğumuzun bildiği üzere bu tür bilgilerin paylaşılması kesinlikle yasaktır, bizzat kendim ilgilenip Genel Veri Koruma Yönetmeliği yasasına başvurmuş bulunmaktayım.

Kısa sürede bu kişinin gerekli cezayı alıcağından emin olabilirsiniz.

2282
 
  • Like
Reactions: YOURKO