Estetik Ameliyat Hizmetleri

'Site Tanıtımı' forumunda denied tarafından 15 Mayıs 2019 16:49 tarihinde açılan konu

 1. denied

  denied
  Yeni Cüce

  Katılım:
  13 Nisan 2019
  Mesaj:
  6
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Erkek
  İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Şişli’de hizmet veren Estetik kliniğimiz, kişilere plastik cerrahi, medikal estetik ve zayıflama gibi alanlarda destek verir. Estetik kliniğimiz merkezinde yapılan işlemler ile müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermeyen firma hastalar kadar hasta yakınlarına da özel bir hizmet vermektedir. Onların isteklerini karşılamaya özen göstererek, mutluluk bilincini oluştururlar.

  Estetik kliniğimiz, verilen hizmet kalitesiyle, alanında uzman bir ekiple çalışarak sorunsuz hizmet sunmaktadır. Estetik kliniğimiz, kişilerin mutluluklarını her şeyden önce tutar. Bu yüzden işlemler onların istekleri doğrultusunda olur. Marka bilincini de yansıtarak, zamanla hastalarının güvenini kazanmayı amaçlar. Aynı zamanda kesintisiz hizmet anlayışı ile her an ulaşılabilir olması kullanıcıların firmayı seçmesi için bir farklı nedenleri arasına giriyor.

  Sağlıklı güzellik bilincini benimseten Estetik kliniğimiz, bu konuda 3. Sırada yer alıyor. İşlemlerini doğru bir şekilde yaparak, kullanıcılara doğru tedavinin uygulanmasını sağlar. Bu sayede hastaların güven ve beğenisini kazanmış olur. Diğer güzellik merkezlerinden ayıran bir özelliği de yurt dışından gelen misafirlerine özel bir transfer işlemi sağlıyor. Bunun yanı sıra konaklama ve havaalanı ulaşım imkânı veriyor
  .
  İlerleyen teknolojiye göre, gelişmiş hastane anlayışıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunar. Hijyen açısından oldukça başarılı olan merkez, hastaların bu konu da takdirini kazanmayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, kişilere fazlasıyla sağlıklı estetik anlamında destek olur.

  Merkezin birçok alanda hizmeti bulunur. Estetik alanda; göğüs estetiği, (Meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, protez, meme yağ enjeksiyonu, meme ucu estetiği)( yüz estetiği, burun düzeltme, boyun germe, kepçe kulak estetiği, iple yüz germe, kaş kaldırma, çene estetiği, yüz germe, göz altısı torba ameliyatı, orta yüz germe, Yüze yağ enjeksiyonu, göz altı torbası ameliyatı) gibi sırlanabilir.

  Kusursuz ve hatasız işlemleri benimseyen Estetik kliniğimiz alanında uzmanlaşmış bir ekipten oluşur. İşlemler ile hastaların kendilerini özgüvenli hissetmelerini sağlar. Estetik kliniğimiz, hastaları için her zaman kaliteli bir yaşam sunabilmek için çalışmalarını sürdürecektir. Gerek işlemler öncesi gerekse işlemler sonrasında kişiler üzerindeki desteklerini eksik etmeyecektir.
   

Bu Sayfayı Paylaş