22xx #EVDEKALTÜRKİYE - v22XX Light Farm CZ Server ~ Günlük Görevler ~ 7 Gün PUS Başlangıç

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
LegionWAR
TURKKO.NET
KlasGame
PvPHosting.NET
DARKKO Yeni Sunucu 'REVOLUTİON'

FreeManTR

Kayıtlı Üye
Sponsor
5 Nis 2012
179
2
18
Merhaba değerli dostum,

Yeni Dünya "Pathos" tanıtım konusuna hoş geldin.

Sunucumuz v2320 en güncel Knight Online versiyonudur.

Toplamda 20 kişilik bir ekip tarafından iş bölümleri halinde profesyonelce yönetilmektedir.

Yönetim(GM) ekibimiz yerli ve yabancı kişilerden oluşmakta ve sunucumuz 3 dilde(TR-EN-ES) hizmet vermektedir.

Bir Knight Online oyuncusunun aradığı küm konfor sunucumuzda mevcuttur. Kendimize özgü web sitemiz olup sunucumuz Skynet anti-hile sistemi tarafından KO4FUN özel versiyon ile korunmaktadır. Koruma sisteminin yetersiz kaldığı durumlarda 7/24 aktif GM ekibimiz her türlü konuda sorununuza çözüm üretmek için hazırdır.

Oyunumuzun oynanabilirliğini arttırmak ve yeni başlayan oyuncularımızın da tutunabilmesi açısından serverimiz 1. ayını doldururken yeni başlayan oyuncularımız için bazı kolaylıklar getirme kararı aldık.

Moradon Exp. Güncellemesi:
Moradondaki her monsterden 10 ar tane kesildiği vakit 80lv a erişecek şekilde otomatik olarak açık olan ( Yani karakterinizi açtınız oyuna girdiniz ve hiçbir görevi almadan worm kesmeye başladığınızda görev başlamış olacak) bir görev eklendi.
Yeni başlangıç PUS itemleri:
Başlangıç için 1 haftalık Valkyrie set, dual pathos glove, solar tattoo ve kanat eklendi.

Ardream Titan War etkinliği oyuna eklendi. Bu etkinlik süresince Titan War'da olduğu gibi dilediğiniz job'u seçebilirsiniz ve etkinlik boyunca Ardream bölgesin de yaptığınız tüm farm ve görev dropları yeni eklenen Görev Bankasın da toplanır. Bu bankaya item koyamazsınız sadece etkinlik dışında banka da olan itemleri üzerinize çekebilirsiniz. Girişler Moradon Gatelerden yapılmaktadır.
image.png.3bed75ca5eb4e437fd32c9dffb8cc894.png Görev bankası
Titan Siege War etkinliği oyuna eklendi. Bu etkinlik süresince Titan War'da olduğu gibi dilediğiniz job'u seçebilirsiniz. Etkinlik boyunca Kale Savaşı kuralları geçerlidir. 60 dakika'nın sonunda "Center Arifact" son kesen ekip 25.000 Knight Cash ödül kazanır. Bu etkinlik her Çarşamba günü 23:00'da düzenlenecektir. Etkinliğin amacı yeni ekipleri oyuna başlamaya teşvik etmek ve Cumartesi günleri yapılan Kale Savaşı için taktik ve strateji antremanı yapmanızı sağlamaktır. Bu etkinliği kazanan clan Castellan Zindanı ve Moradon vergilerinden faydalanamaz. Girişler Moradon Gatelerden yapılmaktadır.
Ronark Land bölgesinde bulunan Bifrost canavarlarına %1 oranıyla Hepa's Exceptional itemleri eklendi.
Ronark Land bölgesinde saat 11:00 - 13:00 ve 02:00'da düzenlenen Collection Race ödülleri 5x Special Chesh & Fragment & Gem olarak güncellendi.
Ronark Land bölgesinde her saat başı Rank sıfırlanması aktif edildi. Rank 1. si olan oyuncular 1 günlük NP scroll ödül kazanır.
Ronark Land bölgesinde Gate lere Bowl Tepeye ışınlanma seçeneği eklendi. 1M karşılığında bowl tepeye ışınlanabilirsiniz.
image.png.de7e0ceb757de2a288b559ac2fa0330c.png
2306KO4FUN'da Sizi Neler Bekliyor ?

 • Versiyon 2320
 • Light-Farm Server
 • 1 Level görev itemleriyle başlangıç
 • Ücretsiz Genie
 • Level Sınırı 83 (Level rebirth sistemi ilerleyen sürümlerde açılacak)
 • Item Upgrade Sınırı Rebirth +8
 • Takı Upgrade Sınırı +3 (coins gerekir)
 • USKO Drop Sistemi
 • Madencilik - Oto Madencilik
 • Offline Pazar Sistemi
 • Günlük CZ Görevleri
 • CZ Üzerine kurulu farm sistemi
 • Solo&Party görev sistemi
 • Version 21xx bulunan tüm özellikler aktif!
 • Başarım(Achievement) sistemi & Title sistemi başta olmak üzere bir çok yenilik.
 • Krowaz YOK
 • UTC YOK
 • Dragon Box YOK
 • Special Monster Staff YOK
 • Yeni pelerin sistemi, bonuslu kiralık pelerinler
 • Yeni Rank bonus sistemi
 • Oyun içi drop listesi
 • Bahisli meydan okuma sistemi (solo-party-clan)
 • Discord destek sistemi
 • Oyun için hızlı turnuvalar
2307

GENEL SUNUCU ÖZELLIKLERI
Nasıl başlıyoruz?

KO4FUN, Light-Farm düzeyinde hızlı level kasıp CZ görevlerini yaparak unique kasabildiğin CZ üzerine kurulmuş solo veya parti halinde güzel vakit geçirebileceğiniz bir pvp sunucudur. Oyuna 1 Lvl olarak Troll Armor, Görev takıları hp/ac/atk scrollar mevcut şekilde başlıyoruz. Ayrıca, tamamen free2play ve bir çok PUS eşyasına oyun parasıyla erişme imkanınız bulunmaktaNerde kasmalı?
Level kasma konusunu olabildiğince kolay yapmaya çalıştık. 24 saat içinde 83 level olabilirsiniz bunun çeşitli yolları en seri EXP kasma yöntemi CZ de kasmak ama görevleri yaparak da kolayca 83 level olabilirsiniz.Item ve level limitleri neler?
Oyunumuz da en yüksek item +8 Rebirth sınıfıdır. takı +3 sınıfıdır. Takı basma oranı %100 ancak bir miktar coins gerekmekte level sınırı 83/10 ilk ay rebirth lvl kasma kapalı olacaktır. Kurian sınıfı tüm özellikleriyle çalışmaktadır. Hepa itemler başlangıçta kapalı ancak ilerleyen sürümlerde materyaller eklenecektir. Şimdilik en yüksek armor "Shell" en yüksel silah "Exceptional" sınıfıdır bunlar cz ve eslant slotlarında farm yapılabilir. Shell Armor lar gemlerden de çıkabilir.

Boss respawn süreleri neler?
Temel Eslant Bossları 4 saat'te bir yeniden doğar, bunun yanı sıra Ronark Land bölgesinde 1 saat'te bir çıkan KO4FUN özel bossları vardır bunların içinden PUS itemi düşürebilirsiniz. Bosslar hakkında daha detaylı bilgi için özellikler bölümünden Boss List sayfasını ziyaret edin.NASIL FARM YAPILIR
Sadece CZ'de yapılabilen görevler

Yenilenen görev sistemiyle günlük görevler hem daha eğlenceli hemde kazançlı hale getirildi. Günlük olarak yapacağınız bu görevler sayesinde karakterinizi hızlıca güçlendirebilirsiniz.
Nerde para kasılır?
Para kasabilmenin tek yolu BUSS satmaktan geçer. Olabildiğince fazla canavardan Buss çıkma şansı vardır. En yüksek drop oranları Ronark Land bölgesinde "Apostle of piercing Cold" - "Cardinal" - "Hob Goblin" türevlerinden çıkmakta websitemiz den detaylı drop bilgisine ulaşabilirsiniz.
Item nasıl kasılır?
CZ görevlerini yaparak elde ettiğiniz gem ve fragment lerden %100 olarak unique takılar düşürebilirsiniz. Maden'den en değerli Blue Gem drop alabilirsiniz ve bu gemlerden high class itemler +3 olarak çıkar. Daha yüksek gemlerde high class itemler +5 olarak çıkmakta 250x black-green-blue topla bunları Shozin de birleştir random olarak 50x red yellow silver çıkarma şansınız


Maden yapmanın getirisi nedir?
Maden yapmaya başlamak için min 35 level olmanız gerekir (golden mattock var ise normal mattock için min level 50)
İçinden çıkan itemler şu şekilde
GOLDEN MATTOCK
image.thumb.png.909d629c2775a84072b4b26e3969404e.png

detaylı maden dropları için tıklayın.
Upgrade oranları nasıl?
image.thumb.png.f637586df6f81d512f015c10ac132227.png

Detaylı upgrade oranları için tıklayın.


2308


2309
2310
2311
2312
6.jpg 

Dosya Eklentileri

Son düzenleme:

FreeManTR

Kayıtlı Üye
Sponsor
5 Nis 2012
179
2
18
Farm Beta Chapter I
10 Şubat 19:00 tarihinde "Kapalı Farm Beta - Chapter I" adıyla siz değerli oyuncularımızın deneyimine sunulacaktır.
 

FreeManTR

Kayıtlı Üye
Sponsor
5 Nis 2012
179
2
18


PK Beta Chapter III
21 Şubat Cuma Günü 20:00'da üçüncü sürüm PK Beta Chapter III başlıyor.
 

FreeManTR

Kayıtlı Üye
Sponsor
5 Nis 2012
179
2
18
corona-event.png.86bbbd8319d16f5393d43246f4c34415.png
Merhaba Şövalyeler!
Küresel çapta yaşanılan Corona (COVID-19) virüs salgını nedeniyle tüm dünya karantina altına alındı. Biz de bu salgına dikkat çekmek amacıyla sizler için bir etkinlik tasarladık.
Etkinliğe Nasıl Katılırım?
Moradon Folk Village bölgesi "Corona(COVID-19)" isimli virüs tarafından istila edilecek. Etkinlik boyunca amacımız bu istilacıları Folk Village'den temizlemek olacaktır. Bu virüslere herkes 10 hasar vurabilir ve toplam canı 100 dür. İçerisinden %50 oranıyla çeşitli hediyeler atacaktır.
Unutmayın! Corona virüs alacağınız tedbirlerden daha güçlü değildir. Lütfen sağlığınız için hijyen kurallarına uyun ve KO4FUN oynamaya devam edin.
Tüm Şövalyelere sağlıklı günler dileriz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dear Knights!
Corona (COVID-19) was quarantined all over the world because of the virus epidemic. We have designed an event for you to draw attention to this epidemic.
How Do I Participate in the Event?
Moradon Community Village area will be invaded by the virus named "Corona (COVID-19)". To clean from Folk Village. Anyone can inflict 10 damage on these viruses and their total health is 100. It will throw various gifts with 50% of it.
REMEMBER! Corona virus is not stronger than the measures you will take. Please follow the hygiene rules for your health and keep playing KO4FUN.
We wish healthy days to all Knights.
 

FreeManTR

Kayıtlı Üye
Sponsor
5 Nis 2012
179
2
18
Pathos sunucumuz 2. Ay etkinlikleri başlıyor!
Yep yeni etkinlikler çok yakında sizleri bekliyor...