MYKO ♛FUN MYKO ► Efsane MYKO "Olympos" Sunucusuyla ! 25 MAYIS PAZARTESİ'ta Sizlerle!★★

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
TURKKO.NET
KlasGame

AnarsheGame

Yeni Cüce
Sponsor
1 May 2020
25
0
1
26Merhaba ''Olympos'' Şovalyeleri Fun Myko ekibi olarak sizler için hazırladığımız oyuncu dostu sunucumuz hakkında bir kaç bilgilendirme yapmak istedik.
Sunucumuz tamamiyle oyuncu dostu bir sunucu olacak , bu nedemek ? oyuncu dostu sunucu Power up Store üzerinden sahip olabileceğiniz neredeyse herşeye oyun içi görevler ve etkinliklerden sahip olabileceksiniz.
Alışılagelmiş düşünmeden emek harcamadan hazır satın alınmış sunucu özelliklerini unutun sizlere yepyeni ve gerçekten yapılmamış ve düşünülmemiş özellikler getiriyoruz.
Gold Bar'ın hep değerli olacağı ''Olympos'' sunucumuzda sıkılmanıza imkan tanımıyoruz çünkü dilediğiniz kadar yapacak görevler sizi bekliyor ve etkinliklerlede bunu taçlandırıyoruz.
Aylarca yapılan araştırmaların ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkarmış olduğumuz ''Olympos'' gelip geçici sunucular yerine sizlere gerçek anlamda oyuncusunu düşünen onların fikirlerini ve önerilerini dikkate alan yönetim kadrosu ve oyuncularımızın ilk günlerde değil sonuna kadar sizlerle ilgilenen oyun içi Oyun yöneticilerimiz , Destek ekibimiz ve Discord Destek ekibimiz emrinize amade.


 
Son düzenleme:

topaloglubilisim

Yeni Cüce
9 May 2020
4
0
1
30
SELAM, SKYPE : topaloglubilisim

Sponsor olmamızı isterseniz olabiliriz, sunucu özellikleri istediğiniz gibi olabilir verim alabilmeniz için

karşılığında bir beklentimiz yok. sadece sitede sponsor olduğumuzu göstermenizi istiyoruz logomuz ile bu kadar.

iletişim için skype ekleyebilirsiniz.

Topaloğlu Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri San. Tic. Lrd. Şti.