Heroes Dizisi Geri Dönüyor!

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
LegionWAR
TURKKO.NET
KlasGame
PvPHosting.NET
DARKKO Yeni Sunucu 'REVOLUTİON'

medead

Kayıtlı Üye
18 Eki 2013
266
0
16
35
Mesaj Üstü Banner


Evet, fantastik dizi Heroes geri dönüyor; ama farklı bir şekilde.

Süper güçleri olan insanların maceralarını konu alan “Heroes” dizisi, mini dizi şeklinde 2015’te tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

heroes-dizi-resimDiziyi ilk kez 2006 yılında başlatan NBC kanalı, Olimpiyat yayınları sırasında “Heroes”un geri döneceğini duyuran kısa bir tanıtım yayınlandı. Kanalın yöneticilerinden Jennifer Salke de haberi doğruladı.

Dört sezon süren dizi izleyeci kaybetmeye başlamış ve 2010’da aniden iptal edilmişti. Bu karar, dizinin pek çok hayranı tarafından eleştirilmişti.2015’te ekrana dönecek dizi, sadece 13 bölüm olacak ve yeni karakterlerle yoluna devam edecek. Eski oyuncuların dizide rol alıp almayacakları sır gibi saklanıyor. Dizinin senaryosu ise yine serinin yaratıcısı Tim Kring’e emanet.

Açıkçası ilk sezonun muhteşem gidişinin sonraki sezonlarda düşmesi, izleyicileri de yavaş yavaş diziden uzaklaştırmıştı. Yapılacak yarım sezonluk mini seri, ilk sezon kalitesinde olursa tadından yenmez.

[video=youtube_share;xXUjpHHfTLY]http://youtu.be/xXUjpHHfTLY[/video]
 
8 Eyl 2012
1,357
5
38
27
Mesaj Üstü Banner
Cevap: Heroes Dizisi Geri Dönüyor!Beyenerek izlediğim bir diziydi ani sonuna anlam verememiştim umarım buda eski dizinin tadında olur.