★HomekoTurk.Net|Tüm zamanların en iyisi olmak için geliyor! Böylesi yok!- Official : 11Kasım 20:00★

'Server Tanıtımı' forumunda birpesimist0123 tarafından 3 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. birpesimist0123

  birpesimist0123
  Kayıtlı Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2016
  Mesaj:
  35
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  ★HomekoTurk.Net|Tüm zamanların en iyisi olmak için geliyor! Böylesi yok!- Official : 11Kasım 20:00★  "HomeKo TÜRK" ekibi olarak yaklaşık 1 yıldır

  üzerinde çalıştığımız sunucumuzu sizlere tanıtmanın keyfini yaşamanın sevinci içerisindeyiz.  Sürekli kapanıp açılan serverlardan bıktığınızın farkındayız ve bundan dolayı uzun süre boyunca alt yapımızı geliştirerek ve genişleterek sizlere adil ve uzun ömürlü bir sunucu açmaya karar verdik!

  [IMG]

  [IMG]  [IMG]  #Felankor Room.  #70 Quest Sistemi.  #%100 Orjinal Oyun içi Çalışan Event ve Sistemler.  #Fragment ve Gem Kırdırma Sistemi Droplar HomeKO Düzeyindedir.  #CZ Arkası High Class İtem Slotları.  #Ücretsiz Skill & Stat Point Sıfırlama.

  #ItemAnnouncer ve Upgrade Notice.  #Sorunsuz Cash Kırdırma Sistemi.  #HomeKO Tarzı Farm Sunucu.  #Tak Çıkar Kanat Sistemi.  #Orjinal Premium Sistemi.#Görev Sistemleri.  #Sorunsuz Savaşlar.  #7/24 Destek  #Orantılı Drop ve Exchange Sistemi.  #Dengeli Class ve Skiller.  #Moradon, Lüferson, El-Morad ve Delos Sorunsuz Flag (Bayrak) Sistemi.  #Sorunsuz Upgrade Sistemi.  ve Daha Fazlası "HomeKo TÜRK" sunucusunda! bu macerada senide aramızda görmekten mutluluk duyarız!

  [IMG]

  [IMG]  [IMG]

  [IMG]

  [IMG]--

  [IMG]

  [IMG]

  [IMG]

  [IMG]

  [IMG]

  [IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş