iPhone 6'dan İlk Sızıntılar

'iPhone,' forumunda PrincesS tarafından 25 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. PrincesS

  PrincesS
  Kayıtlı Üye

  Katılım:
  29 Ocak 2014
  Mesaj:
  217
  Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  Apple'ın önümüzdeki Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen gelecek nesil akıllı telefonu iPhone 6'dan ilk sızıntılar geldi. Apple iPhone 6 tasarımındaki incelik dikkat çekici.  Apple'ın sevilen akıllı telefonu iPhone'un yenilenmiş versiyonu olacak iPhone 6'dan ilk sızıntılar geldi. Cihazın 1 saat ara ile sızan arka ve ön görselleri teknoloji dünyasında büyük yankı uyandırdı. Sony Dicksonisimli bir Avustralyalı tarafından ortaya basına sunulan fotoğraflara göreApple iPhone 6 olabildiğince ince olacak.

  [​IMG]

  İlk olarak iPad Mini'de kullanılan, sonrasında ise iPad Air ile büyük boyiPad'de de tercih edilen tasarımın, gelecek nesil iPhone'da da kullanılacağı anlaşılıyor. Analistlerin tahminleri ile örtüşen fotoğraflara göre yeniiPhone, 5. Nesil iPod Touch benzeri bir inceliğe sahip olacak.

  [​IMG]

  Farklı Kişilerden Benzer Görseller

  Teknoloji dünyası ilk görseller ile sarsılmışken @mornray886 isimli Twitterkullanıcısından benzer fotoğraflar geldi. Bu sefer sunulan görsellerde sızıntılarda cihazın ön cepheden çekilmiş fotoğrafları da bulunuyor. Görselden anladığımız kadarıyla Apple çerçeveleri sıfırlayarak ekran boyutunu büyütmeyi başarmış. "  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]   

Bu Sayfayı Paylaş