Kampanyalı ve Promosyonlu Uçak Biletleri

'Server Tanıtımı' forumunda osman75 tarafından 14 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75
  Kayıtlı Üye

  Katılım:
  22 Ekim 2016
  Mesaj:
  306
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Bir bölgeden, diğer bir bölgeye seyahat etmek için, artık otobüsler ile uğraşmak zorunda kalmayın. Elbette ki günümüzün Uçak bileti fiyatları, otobüs fiyatları ile aynı ve hatta bazı dönemler daha ucuz olabilmektedir. Bunun için bazı kampanya ve promosyonlu satışlara göz atmanız tavsiye edilirken, genel olarak güncel şekilde promosyonlu uçuşlar web adresimiz üzerinden listelenerek sizlere sunulacaktır.  19.99 TL’ ye bilet mi olur?  Elbette ki, bilet tarihi doğru ve uygun olarak tercih edilirse, 19.99 TL’ den başlayan fiyatlar ile bilet satın alabilmeniz mümkün oluyor. Bunun için, ucuz bilet kapsamında satın alacaklara şu tavsiyeler verilmektedir.

  Uçuş tarihinizi belirleyin ve biletinizi, aylar öncesinden satın alınız

  Eğer ki, birkaç gün sonra uçmanız gerekiyorsa, bu durumda, uygun biletler arasında olan promosyonlu satışlara ulaşın

  Kampanya ve indirim kodları hakkında da bilgi sahibi olarak, daha ekonomik yolculuklar yapın

  Mil biriktiren kartlardan sahip olarak, ilerleyen dönemlerde yolculuklarınızın daha uygun olmasını sağlayın. Böylelikle Uçak bileti alacaklara bu şekilde indirimli fiyatlar eşlik edecektir.

  Ekonomi sınıfına göz atın  Her ne kadar uygun uçak bileti için ekonomi sınıfı tercih edilse de, bunun için uçuş tarihinizin kesin olması gerekmektedir. Bazı firmalarda, Ucuz uçak bileti olarak sunulan biletlerde, iptal ve tarih değişimi mümkün olmamaktadır. Bunun yanı sıra yine kişi başı bagaj kapasitesine de göz atmanız tavsiyeler arasında yer alıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş