AltarWar
logoswar
deathko
Turkko
Boş
HomekoRise
Boş
HomekoRise
LogosWar

MYKO ☢️KO-MYKO.com v1098 ⚔️ YENI-HELIOS ⚔️ Orta FARM & Kolay EXP - 72 CAP ⚔️⏩BETA: 11.03.2022 20:00⏪ ▌⏩OFFICIAL: 18.03.2022 20:00⏪

  • KoCuce - Ko Cuce - KoCüce - Ko Cüce  KO-CUCE.COM.TR
     2022 Yılı Yapılandırma ve Reklam Çalışmalarımız Hakkında Bilgilendirme. TIKLA 

Mykonetwork

komykonetworkphoenix

Kayıtlı Üye
Sponsor
Katılım
3 Mar 2020
Mesaj
378
Reaction score
1
Yaş
32
Mesaj Üstü

FORUM LINKIMIZ | DISCORD


KO-MYKO v1098| HELIOS | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER

RESMİ AÇILIŞ: 18 Mart 2022 Saat: 20.00BETA AÇILIŞ: 11 Mart 2022 Saat: 20.00ULUSLARARASI GM DESTEGI: INGILIZ, ISPANYOL VE TURK GM’LER


AKTIF ETKINLIKLER


1. [>>FACEBOOK BEGEN, ETIKETLE & PAYLAS - LINK<<]


2. [>>KLANINI GETIR VE TANIT- LINK<<]


3. [>>FORUM YORUM ETKINLIGI - LINK<<]


4. [>>BETA 11.3.2022 ETKINLIGI- LINK<<]
SUNUCU TANITIM VİDEOMUZ:


ÖNCEKİ SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER:
(TIKLA) OYUNCULARIMIZI HAZIRLADIĞI İÇERİKLER (TIKLA)


GENEL BILGILER:

Maks Seviye:
72 - Orijinal MYKO Kombo Sistemi
Sunucu Türü: Kolay EXP & Orta FARM
Item Upgrade: Silah ve zırhlar +8, Çoğu takı +1 (BF ve BDW yüzükleri ile FT takıları +2’ye yükseltilebilir.)
Takı Birleştirme: Unique +1’e %50 & 3x ESKI Unique takıyı normal takıya çevirme oranı %50.HELIOS SUNUCU YOL HARITASI:

>> LINK <<BAŞLANGIÇ EŞYALARI:

+3 Chitin Shell Armor Set Görevi (her karakter ile BİR kez yapılabilecektir):Elemental Ring Birleştirme Sistemi:

Silahlar üzerindeki element hasarlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna bir çözüm getirebilmek için bazı OLD ve NORMAL unique yüzüklerinize siz değerli oyuncularımız %50 başarılı olma ihtimali ile istediğiniz elementi ekleyebileceksiniz.Yüzüğünüze element hasarı eklemek için ihtiyacınız olan scrollleri aşağıdaki yaratıklara son vuruşu yaparak elde edebilirsiniz:

Shaula - Poison of Shaula
Javana - Frozen Breath of Javana
Volcanic Rock - Eternal Flame of Volcanic Rock
veya 100x Flame Rock Katletme Görevi - Eternal Flame of Volcanic Rock
Deruvish Founder - Cotained Lightning of Deruvish Founder

Yukarıdaki videomuzda izlediğiniz gibi bu scrolleri kullanarak 3x OLD veya 3x NORMAL unique yüzüğünüzü "elemental ring"e çevirebilirsiniz.

Örneğin; 3x OLD ROC ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock upgrade ettiğinizde, üzerinde flame damage olan Elemental Ring of Courage +0 elde edebileceksiniz.
3x Normal ROC+0 ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock = Elemental Ring of Courage +1 elde edebileceksiniz.


GENEL HATLAR:

-Sunucu ilk açıldığında max. level seviyesi 65 olacak.
-Master görevi bir süreliğine kapalı olacak.
-High Class Eşyaları Minion of Dark Mare/ Dark Mare ailesinden farmlayabilir, BOSSlardan düşürebilir veya websitemiz üzerinde Exchanges kısmında yer alan görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.
-CSW yenilendi. Kazanan takım a Key to Felankor Cave alacak.
- FT ve BDW görevlerinden fişler (voucher) kazanabilir ve topladığınız bu fişler (voucher) ile FT Necklace veya BDW Belt alabilirsiniz.
-CZ'de öldürmüş olduğunuz her bir düşman için 1x CZ Puanı kazanacaksınız. Yeterli sayıda Puan topladığınızda bunların karşılığında 2. Pendant’ı alabileceksiniz.
- İhtiyacınız olmayan Master eşyalarını KC karşılığında PUS'a satabileceksiniz.
-Items Exchange System sayesinde NP vererek eşya alabileceksiniz.
-Zırhları daha kullanışlı hale getirmek için Priest Chitin Sheller artık Priest Chitin ile aynı INT puanı gerektirmekte.


CHITIN COSPRE SİSTEMİ: Gelin size cospre sistemimizi tanıtalım. Dilerseniz gereken scrollü kullanarak Chitin Armorlarınızı , Black Chitin Armor'a dönüştürebilir ve parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.
CHITIN SHELL COSPRE SİSTEMİ: Aynı işlemi Chitin Shell Armorlarınıza da uygulayarak onları Super Shell Armor'a dönüştürebilir ve yine parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.WEAPON STYLE CHANGE: Bildiğiniz gibi Hell Breaker ve Iron Impact gibi bir çok silahın alternatif görüntüleri var. Dilerseniz "Style Change Scroll" kullanarak bazı silahlarınızın görüntülerini değiştirebilirsiniz. Unutmayın ki bu değişiklikler sadece grafiksel değişikliklerdir ve oyun içinde size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.


CLAN SAVAŞLARI: Oyunu daha eğlenceli hale getirmek adına Clan Savaşlarını getirdik: Her clanın maksimum 8 oyuncu ile katılacağı bu etkinlikte partiler özel bir alana ışınlanacak ve burada kozlarını paylaşacak. Kazanan clanın TÜM oyuncuları 300 HP ve 300 MP Voucher'ı ile Red Treasure Chest kazanacak ve ayrıca clan savaşında galibiyeti elde eden parti belli bir süreliğine, ki bu süre tam olarak 8 DAKİKA, içinde bossların olduğu özel odaya ışınlanacak!


BOSS SAVAŞLARI: Adından da anlaşılacağı üzere her iki ırkın oyuncuları bu çok değerli bossları kesebilmek için özel bir haritaya geçerek, birbirlerini katletmeye ve en çok sayıda unique takıyı elde etmeye çalışacaklar! Bosslar her 8 - 15 dakikda bir tekrar doğacak.


CSW FELANKOR: CSW'yi kazanan clanı birkaç özel ödül bekliyor. Kazanan clan üyeleri Fragment of Felankor Head ve White Treasure Chest ile ödüllendirilecek. (25 Fragment karşılığında Felankor Mağarasına (Felankor Cave) ışınlanabileceksiniz).

SANCAĞI YAKALA: Yeni etkinliğimiz! Bowl’un ortasında bir Sancak çıkacak, sadece R ile saldırabileceksiniz. Sancağı kendi bölgenizin önüne kadar çektiğinizde, sizi rastgele bosslar ile buluşturacak!

DÜŞMA İŞARETLEME: Yeni istemci eklentimiz. Parti lideri Z + “ tuşlarına bastığı zaman karşı ırktan seçmiş olduğu bir kişiyi işaretleyecek ve daha rahat bir şekilde hedef belirleyebileceksiniz!

ESKI ESYALARI ERITME SISTEMI: Sunucu yeterince ilerledikten sonra aktif hale getirilecek bu özellik sayesinde, elinizde bulunan eski eşyaları eriterek, daha iyilerinin yapımında kullanılacak materyaller haline dönüştürebileceksiniz. Bu sayede eşyalarınız değerini hep koruyacak!


BAŞLANGIÇ EŞYALARI: Oyuna yeni başlayanların eski oyuncularla aralarındaki farkı daha kolay bir şekilde kapatabilmelerini sağlamak amacı ile Başlangıç Eşyaları düzenli olarak güncellenecektir.

PREMIUM SISTEMI: Daha rahat ve etkin bir biçimde
farm yapabilmeniz adına oyuna Auto-Loot eklendi ve siz değerli oyuncularımız önceden belirlenmiş olan premium çeşit ve formlarından istediğinizi seçerek bu özelliklerden maksimum seviyede faydalanabileceksiniz.

NE KADAR FAZLA ONLINE OYUNCU, O KADAR FAZLA NP: Klanınızda belli bir sayının üzerinde online oyuncu var ise Her kill başına + BONUS NP kazanacaksınız.

ETKINLIKLERE BAĞLANMA SISTEMI: Artık endişe etmenize gerek yok! Herhangi bir etkinliğe katılmışken oyundan düşerseniz, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

UPGRADE ORANLARI:
REHBERLER & POWER UP STORE BILGISI:

Etkinliklere ve drop listesi, Exchange listesi, görevlere ulaşmak için internet sayfamızda yer alan rehberler bölümünü veya discord kanalımızı kullanabilirsiniz.

DROP LISTESI: >>DROP LIST<<

OTOMATIK GOREV LISTESI: >>LIVE QUEST LIST<<

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER: >>CHECK ON OUR DISCORD<<

EXCHANGE LISTESI: >>LIVE EXCHANGES<<

ETKINLIK BILGILERI VE ÖDÜLLER: >>FULL EVENT INFORMATION & REWARD LIST<<

PUS: >>INFO<<KULLANICI KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİMİZPanel üzerinden KC alımı, ESN kodu kullanımı, oy kullanma ve kullanılan oylar için ödül alma, clan liderini değiştirme, tüm clan üyelerinin ırkını değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

POWER UP STORE:

PUS’ta ekstra özellik veya avantaj sağlayan herhangi bir eşya kesinlikle satılmayacaktır. PUS’ta HP/AC scroll gibi scroller, Trina, Hazır Paket Potionlar ve Premium hizmetleri satılacaktır. Sizleri tek bir ödeme sistemi ile sınırlamıyoruz. Paypal ve Paygol (SMS, Kredi Kartı, PaySafe Kart, Paygol Bakiyesi, IBAN Transferi ve Klasgame (ESN Voucher Sistemi) gibi birçok sistem üzerinden rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistemimiz tamamiyle otomatik bir sistemdir ve bağışınızı yaptığınız anda KC’niz size ulaştırılacak ve oyun içinde kullanmaya başlayabileceksiniz. 
Son düzenleme:

komykonetworkphoenix

Kayıtlı Üye
Sponsor
Katılım
3 Mar 2020
Mesaj
378
Reaction score
1
Yaş
32
Moradonda aradığınız eşya için bağırmaktan yoruldunuz mu? Yeni bildirim sistemi sayesinde artık Juraid Mountain ve Bifrost taşlarından çıkan eşyalar eşzamanlı olarak sohbet arayüzümüzde siz değerli oyuncularımıza bildirilecek ve bu sayede istediğiniz eşyanın kimde olduğunu rahatça görerek, o kişi ile pazarlık yapabileceksiniz.

 

komykonetworkphoenix

Kayıtlı Üye
Sponsor
Katılım
3 Mar 2020
Mesaj
378
Reaction score
1
Yaş
32
Mesaj Üstü
EXP kazanmak için saatlerce tek bir yaratığı kesmenin ne kadar sıkıcı olduğunu biliyoruz, daha kolay level kasabilmeniz için sizlere EXP görevleri sunuyoruz.

Otomatik EXP Görevlerine internet sitemizdeki Guides – Quests sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan otomatik EXP görevlerinin dışında sizlerin oldukça işine yarayacağını düşündüğümüz bazı ek görevlerden bahsetmek isteriz. Bu ek görevler sayesinde kolayca level atlayabilir, oyun-içi para (coin) veya HP/AC/Lion SC gibi scroller kazanabilirsiniz.

Bu ek görevler için gerekli olan NPC’yi EMC ve Lufersonda bulabilirsiniz.

1. NPC Royal Guard [Quest]


1.1 Champion Quest (Bir Defaya Mahsus)
Minimum Level: 60

Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

10 blue eggs
10 red eggs*
10 black eggs*
10 white eggs*
Stone of Deruvish Founder*
Stone of Troll King*
Stone of Talos*
Stone of Snake Queen*
Stone of Harpy Queen*


Ödüller:

40M EXP
4M coins
Magic Potions Pack (HP)*Eggs (Yumurtalar) eslant ve colony zonedaki rabbitlerden elde edilebilir.
*Stone of Boss’lar o isme sahip olan yaratıklardan düşmektedirler.

1.2 The Calm Before the Storm Quest (Bir Defaya Mahsus)
Minimum Level: 62


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

1x Tail of Shaula
1x Feather of Harpy Queen
1x Lobo Pendant
1x Lycaon Pendant
1x Skull Hammer+1
1x Scorpion Scythe+1
1x Sword of the Dead+1


Ödüller:

75M EXP
7m coins
Magic Potions MP

1.3 Proove your Bravery Quest (Bir Defaya Mahsus)
Minimum Level: 65


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

50 Bloods of Enemies (Elit Karus/El Morad Guardian)*


Ödüller:

90M EXP
10m Coins
Lion Scroll


*Elite Karus/El Morad Guardianları Colony Zoneda bulabilirsiniz.

1.4 The Ritual Quest (Bir Defaya Mahsus)
Minimum Level: 68


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

10x Key of Hell
20x Abyss Gems
20x Abyss Fire
5x Abyss Blessing
2x Red Treasure Chest


Ödüller:

100M EXP
12.5M Coins
Attack Scroll
2. NPC Advisor [Quest]


2.1 KNIGHT Letters Quest (Bir Defaya Mahsus)
Minimum Level: 50


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

K,N,I,G,H,T harflerinden birer tane.
Harflerin hangi yaratıklardan düştüklerini websitemizdeki drop listemizden öğrenebilirsiniz.


Ödüller:

75M EXP
2m Coins
1500 HP Scroll

2.2 Special Eggs Quest (Tekrar yapılabilir)
Minimum Level: 60


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

Blue Egg
Red Egg
Black Egg
White Egg


Ödüller:

250k – 2m arasında değişen EXP puanı

2.3 Etaroth Quest (Tekrar yapılabilir)
Minimum Level: 67


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

1x Etaroth Piece*


Ödüller:

2m EXP


*Etaroth piece genellikle GM’lerin düzenleyecek olduğu Etaroth Etkinliklerinden elde edilebilir.

2.4 EXP Flash (Tekrar yapılabilir)
Minimum Level: 30


Görevi tamamlamak için gereken eşyalar:

1x EXP Flash*


Ödüller:

2M EXP


*EXP Flash eşyası yaratıklardan elde edilebilir. Düşme(drop) oranı nispeten düşüktür.
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Mar 2020
Mesaj
74
Reaction score
0
Yaş
33
Çalışmalarımız son sürat devam ediyor!

1. Pelerin seçimlerini biraz renklendirmeye karar verdik. Biliyoruz ki oyunun aslına sadık kalmak çok önemli fakat biraz yenilikten zarar gelmez. Başlangıç pelerinini değiştirdik. 2. Kademedeki Yeşil Pelerini 3. Kademeye çektik, tüm bunlarla yetinmeyip 2. Kademeye yeni tarzda mavi pelerin ve 1. Kademeye yine yeni tarzda yeşil bir pelerin ekledik.
2. İşte karşınızda Mini Isiloon yaratığından elde edebileceğiniz Forsaken Chitin Shield. Bildiğiniz üzere sunucumuzun kademeli olarak ilerlemesini istemekteyiz ve inanıyoruz ki kimse sunucunun ilk haftalarında karşısındaki oyuncuda Chitin Shield görmek istemez. Sizlerin etkinliklere katılımlarınızı arttırmak ve PK deneyiminizi üst noktalara çıkarmak için bazı etkinliklerde Mini Isiloon boss’u olacak. Mini Isiloon Forsaken Chitin Shield ve normal unique yüzük ve küpelerin ( ROL, EME…) yanı sıra Old Iron Necklace, Old Skeleton Belt gibi old unique olarak tabir ettiğimiz takılarıda düşürecek. Forsaken Chitin Shield upgrade edilemez olacak ve bu kalkanın sunucunun başlarında priest/mage (FCS kullanabilmek için karakterinizde en az 70 INT puanı olmalı) sınıflarının hayatta kalabilmelerini sağlamak için önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.

 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Mar 2020
Mesaj
74
Reaction score
0
Yaş
33
Mesaj Üstü
DM etkinliğinin nasıl işlediğine dair ufak bir hatırlatma…

Sıradan DM etkinliğini sıkıcı buluyor musunuz?

Merak etmeyin, cevap bizim sunucumuzda. Sunucumuzdaki DM etkinliği PVP + PVE karışımı olacak. Bu ifadeyi açmak gerekirse eğer DM etkinliği sırasında aktif hale gelen collection race’i tamamlarsanız ödül olarak 1 tane Death Match Cross kazanacaksınız (PVP ödülü). Ayrıca DM haritası üzerinde yer alan farklı yaratıkları keserek de bu etkinliği tamamlayabilir ve DM Cross ödülünü kazanabilirsiniz (PVE ödülü)

DM Cross sadece sizin sınıfınıza ait özel eşyalar düşürmektedir.

DM Cross’u nasıl kullanacağız diyenleri duyar gibiyim. DM Cross’ları moradonda yer alan Operator Moira NPC’sinden kırdırabilir ve sadece sizin sınıfınıza ait +1 Dynasty silahlara sahip olabilirsiniz. (Rogue iseniz bow veya dagger, warrior iseniz spear vb. kazanabilirsiniz.) DM Crosstan elde edebileceğiniz diğer özel eşya seti ise upgrade edilebilir Death Chitin Weapon Defense zırhlar olacaktır. Bu Chitinler Dagger, Axe, Spear, Arrow Def vb. gibi bonuslara sahip olacak ve +1 olarak düşecektir.


Bu mükemmel silahlar exceptional high class silahların özelliklerini taşıyacaklar fakat biz onların ayırt edilebilirliği arttırmak için +6 ve daha üst seviyelerde koyu gri renkte parlayacak şekilde ayarladık.


Daha önce Dark elf rogue olmak istemiş miydiniz? İşte size fırsat, bir çift +6 dynasty dagger'a sahip olun ve tüm CZ’u korkutun.NOT: DM haritasına ışınlandığınızda, sadece karakterinizin “Basic Skill” sayfasındaki bu etkinlik için özel olarak hazırlanan yetenekleri kullanabileceksiniz. DM etkinliğine katılabilmek için moradonda yer alan NPC’den tüm sınıflar ve ırklar tarafından kullanılabilen DM silahını almalısınız. Bu etkinlikte sınıf/ırk ayrımı olmadan herkes aynı derecede hasar vererek/alarak, en kısa sürede, en çok killi almaya çalışırken çılgınlar gibi PK atacaksınız

Daha bitmedi! Artık bu etkinlik sırasında pot’um bitti diye üzülmenize gerek yok. Belirtmiş olduğumuz “Basic Skill” sayfasında sadece bu etkinlikte kullanılabilecek ve bitmeyecek olan HP potları bulabilecek ve kullanabileceksiniz.
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Mar 2020
Mesaj
74
Reaction score
0
Yaş
33
Çarpışmaya hazır mıyız Şövalyeler? Cumartesi günü BETA başlıyor. 1 haftalık BETA’nın ardından 21 Martta Baharın gelişiyle birlikte Resmi sunucumuz açılacak.

Sunucumuzda yer alan bazı özelliklere gelin birlikte göz atalım:

1.Yeni Auto-Loot Sisteminden (Oto Kutu Toplama) Premium hizmetiniz ile entegre biçimde veya hepimizin bildiği üzere Auto Loot Scroll alarak faydalanabilirsiniz.


2. Her 4 saatte bir CZ’de en çok NP toplayan oyuncular (1 karus, 1 el morad olmak üzere) 100’er KC ile ödüllendirilecek. Kimin kaç puan topladığını CZ üslerinde yer alan NP Sıralama Panolarından kontrol edebileceksiniz.3. Eskiye olan özlemimiz yadsınamaz. Bu yüzden karakter oluşturma ekranına biraz nostalji katalım dedik.4. Eski görünümlü silahlar! Dilediğin zaman uyumlu silahının görünümünü eski veya yeni olarak değiştirebilirsin.5. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Ödülleri kazanmak için Takımını Getir Etkinliğine katılmayı unutmayın
6. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Foruma Yorum Yazma Etkinliğine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.


YORUM YAZ ETKİNLİĞİ


7. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Facebook Etiketle ve Paylaş Etkinliği

8. [BETA ETKİNLİĞİ] Beta Başlangıç Tarihi: 14 Mart / Resmi Açılış: 21 Mart

Sunucumuzun test süreci 2 farklı aşamada gerçekleşecek ve her 2 aşamada da oyunculara hediyelerimiz olacaktır.

1.Aşama: (3 Gün) Max. Level’a en hızlı ulaşan ilk 3 oyuncu Gold Autoloot Premium hizmeti ile ödüllendirilecektir.

2.Aşama: (3 Gün) Başlangıç level’ı 72 olacak ve herkes oyuna karakterleri pk’ya hazır biçimde (unique takıları, silahları, zırhları üzerlerinde, master ve lvl 70 görevleri yapılmış başlayacak. Her iki ırktan en çok NP toplayan 3’er oyuncu Gold Autoloot Premium ile ödüllendirilecektir. Eğer en çok NP toplayan oyuncular arasında daha önceden ödül kazanan varsa, bu kişiler yine aynı ödül yerine, KC ile ödüllendirilecektir.


Sizleri de Discord Kanalımızda görmek isteriz.
 
Üst