MYKO KO-MYKO v1098 | PHOENIX | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER | OFFICIAL: 21.3.2020 19:00 TR

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
LegionWAR
TURKKO.NET
KlasGame
PvPHosting.NET
DARKKO Yeni Sunucu 'REVOLUTİON'

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
Gold Treasure Chest’lerin Gold Chitin düşürme oranları oldukça yüksektir ve bu sandıkları Colony Zone haritasında yer alan Spirit of 0000000, Spirit of F9Devil, Spirit of Pyro ve Spirit of PriestDro’dan, Isiloon’dan, PVP+CR etkinlik ödüllerinden elde edebilirsiniz.

Death Chitinleri ise death match crosstan düşürebilirsiniz. Death Chitinleri elde edebileceğiniz tek kaynak bunlardır ve sunucumuzun anti-def eşyalarla dolup taşmasını istemediğimiz için düşme oranları oldukça düşüktür.

Death ve Gold Chitinler +1 olarak düşmektedir ve upgrade edilebilirdirler.

Priest sınıfına ait bazı +1 ve +6 chitin örneklerini aşağıdaki resimlerde inceleyebilirsiniz:Dilerseniz normal chitinlerinizi Red Cospre Chitin’e çevirebilir ve parça başına +5 defans kazanabilirsiniz.
Tek ihtiyacınız olan “Armor Cospre Scroll”. %100 başarı oranı vardır.


Aynı uygulamayı normal Chitin Shell’lere de uygulayabilir ve parça başına fazladan 5 defans puanı kazanabilirsiniz.
“Armor Cospre Scroll”
kullanarak %100 başarı oranı ile upgrade yapabilirsiniz. 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
BETA Bugün BAŞLIYOR!Kayıtlar başlamıştır, Oyun dosyasını internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Devam etmekte olan KC ödüllü etkinliklerimiz:

1. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Ödülleri kazanmak için TAKIMINI GETİR ETKİNLİĞİNE katılmayı unutmayın:
2. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Foruma Yorum Yapma Etkinliğine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:


YORUM YAP ETKİNLİĞİ


3. [HEDİYE KC ETKİNLİĞİ] Facebook Beğen, Etiketle ve Paylaş Etkinliği:


4. [BETA ETKİNLİĞİ] Beta Başlangıç Tarihi ve Saati : 14 MART 19.00 / Resmi Açılış: 21 MART 19.00


Sunucumuzun test süreci 2 farklı aşamada gerçekleşecek ve her 2 aşamada da oyunculara hediyelerimiz olacaktır.

1.Aşama: (3 Gün) Max. Level’a en hızlı ulaşan ilk 3 oyuncu Gold Autoloot Premium hizmeti ile ödüllendirilecektir.

2.Aşama: (3 Gün) Başlangıç level’ı 72 olacak ve herkes oyuna karakterleri pk’ya hazır biçimde (unique takıları, silahları, zırhları üzerlerinde, master ve lvl 70 görevleri yapılmış başlayacak. Her iki ırktan en çok NP toplayan 3’er oyuncu Gold Autoloot Premium ile ödüllendirilecektir. Eğer en çok NP toplayan oyuncular arasında daha önceden ödül kazanan varsa, bu kişiler yine aynı ödül yerine, KC ile ödüllendirilecektir.


Sizleri de discord kanalımızda görmek isteriz.
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
BETA sürümünde sunucumuzu test etmeye yardımcı olan herkese teşekkürler. 1. Aşamanın kazananları belli oldu. Bizlere iletmiş olduğunuz sorunlar üzerinde titizlikle çalışarak bunları gün içerisinde tamamiyle düzeltmiş olacağız.

1. Aşama olan FARM BETA bu akşam saat 19'da sona erecek. (Oyuncular etkinliği beklediğimizden daha kısa sürede tamamladılar, bu yüzden sizleri daha fazla xp kasarak sıkmak istemiyoruz.)

2. Aşama olan PK BETA bu akşam saat 10'da başlayacak.

PK BETA aşaması Perşembe gününe kadar sürecek.

Beklenmedik bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizlere bildirin.

KO-MyKO Ekibi
 

komykonetworkphoenix

Yeni Cüce
Sponsor
3 Mar 2020
15
1
3
29
BETA’mizin 1. Asamasinda bizlerle beraber olan tüm herkese tesekkurler. Bazi yaratiklarin olmasi gerekenden daha fazla XP verdigini gördük ve bu sorunu o anda cözdük. Sunucumuzun guvenligini arttirmak icin aldigimiz ek onlemlerden bir tanesinin PUS uzerinde sorunlara yol actigi tarafimiza bildirildi bu sorunu buyuk olcude cozduk gibi duruyor yine de daha fazla test etmemiz gerekecek. Cok fazla sayida oyuncu XP kasmanin zoelugundan sikayetciydi, sizleri dinleyerek 54-72 lvl arasinda her seviyeyi atlamak icin gerekli olan XP puanini %15 azalttik.

Beta XP Asamasi odul kazananlar listesi:

Rogue: Miracle, ATTLLA, Zealot
Mage: Wendy, Raphael, Grace
Warrior: Mois, Nevertown, Mr0bject
Priest: LastGuardian, Gino, IamBadboy

Bu aksam saat 10’da 2. Asama olan PK BETA basliyor.

Testlerin devam edecegi bu bolumde. +8 zirh/silah upgradei ile taki upgradei kapali olacak ama yine de degerli oyuncularimiz farki yaratiklari keserek hem droplari gorebilir hem de+7 ye upgrade deneyebilirler.

Karakter olusturdugunuzda uzerinde PK icin gerekli olan tum esyalar olacaktir. Betanin 1. Asamasinda hesap olusturduysaniz yeni hesap olusturmaniza gerek yoktur. Hesaplari degil sadece karakterleri silecegiz. Sunucumuzu ilk kez deneyimleyecek oyuncularin hesap olusturmalari gerekmektedir.

Ayrica oyuna ilk girdiginizde;
Level 72 scrollu ile
Master Quest ve 70 skilli voucherlarini moradonda yer alan npcde kullanarak aninda level atlayabilir ve master gorevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Relog yaptiginizda karakterinizin master ve 70 skilli acilacaktir.

Her irktan ucer oyuncu odullendirilecektir.
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
İşleyen demir pas tutmaz

KC Etkinliklerinden son haberler:

Ödüllendirmeler:


-"Facebook- Etiketle, Beğen ve Paylaş Etkinliği" ile "Yorum Yap Etkinliği" Kazananları Cumartesi günü (21.03.2020) Resmi açılış gerçekleşmeden önce, yaklaşık olarak öğleden sonra belirlenecek ve ödüllerine kavuşacaktır.

- "Takımını(Clan) Getir Etkinliği" Kazananları, sunucumuza geldikleri ve sunucumuzda oynamaya devam ettikleri onaylandıktan sonra belirlenecek ve ödüllendirileceklerdir. Katılımcıların katılım şartlarını uygun bir şekilde yerine getirmiş olmaları oldukça önemlidir. (Resmi açılıştan 1-2 gün sonra)

-"PK Beta " Kazananları BETA tamamiyle sona erdikten sonra belirlenecek ve ödüllendirileceklerdir. (BETA bitiş tarih ve saati- 19.03.2020 – 22.00)

- Karus ve El Morad ırkında En Çok NP toplamış olan üçer(3) oyuncu Gold Autoloot Premium ile ödüllendirileceklerdir. Eğer bu oyuncular XP Beta aşamasında da ödül kazanmışlar ise Gold Premium yerine KC ile ödüllendirileceklerdir.

“Premium Voucher” ödülünü kazananlar, resmi açılışta aynı Hesap ID (Beta’da kullanmış oldukları) ile kayıt olduklarında manual olarak ödüllendirilecekler, KC ödülü kazananların ise KC’leri kayıt oldukları Hesap ID’sine otomatik olarak yüklenecektir.


En son güncellemeler – Changelog 17.03:

  • Ancient & Treant yaratıkları Colony Zone haritasına eklendiler.(El morad ve Karus Üsleri yakınlarına). Düşük oranla Weapon ve Armor Enchant Scroll düşürmekteler. Buna ilaveten, bu yaratıklar için tekrar edilebilir görev eklenmiştir. Her 600 katletme size ödül olarak “30x Enchant Scroll Paketi” kazandıracaktır.
  • Bifrost Town üsleri uygun şekilde korunmaya alındı. Karşı ırktan oyuncular birbirlerinin üslerine giremeyeceklerdir.
  • Death Match: oyuncuların harita dışında doğmalarına sebep olan sorun giderildi.
  • Colony Zone Monumet NP Kazanımı düzeltildi, bu anını yok eden ırk +15 NP alacak.
  • Bi-frost Monument HP’si %20 artırıldı.
  • Colony Zone – Bowl alanına fazladan birkaç Rabbit eklendi. (Yeniden doğma süreleri: 35 dk.)
Sürmekte olan PK BETA aşaması ile ilgili haberler:PK BETA Perşembe akşamı Türkiye Saati ile akşam 10’da (22.00) sona erecektir.

Irk değişimi Çarşamba günü saat 19.00dan itibaren ödül kazananlar arasında haksızlığa sebep olmamak için kapatılacaktır.

Ufak bir hatırlatma, oyun içi rehberlere ulaşmak ve diğer oyuncularla sohbet etmek için resmi discord kanalımıza katılmayı unutmayın.

DISCORD KANALIMIZ
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
BETA sona erdi!

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler!

Resmi açılış 21 Mart 2020 Cumartesi Günü, Türkiye saati ile 19.00’da.
Resmi açılışa kadar sunucumuz üzerindeki son dokunuşlarımızı tamamlayacağız. BETA aşamalarında (EXP ve PK aşamaları) ödül kazanan oyuncular Forum sayfamızda ve discord kanalımızda duyurulacaktır.


Ödül kazanma şansınız hala devam ediyor! Aşağıdaki etkinliklere katılmayı unutmayın:

“Facebook Etiketle, Beğen & Paylaş Etkinliği” ve “Yorum Yap Etkinliği”nin kazananları Cumartesi günü öğleden sonra, Resmi açılış başlamadan önce seçilecekler ve ödüllendirileceklerdir.

“Takımını (Klanını) Getir Etkinliği”nin kazananları sunucumuza geldikleri ve sunucumuzda oynamaya devam ettikleri onaylandıktan sonra belirlenecek ve ödüllendirileceklerdir. Katılımcıların, katılım şartlarını uygun bir şekilde yerine getirmiş olmaları oldukça önemlidir.

Her zaman olduğu gibi resmi discord kanalımıza katılmayı unutmayın! Sunucumuzla ilgili her türlü detaylı bilgiye discord kanalımız üzerinden ulaşabilir ve mobil olmasında dolayı aklınıza takılan sorulara daha kısa sürede cevap bulabilirsiniz.

DISCORD KANALIMIZ

 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
Resmi açılış öncesi yapılan son güncellemeler:

Birçok oyuncu reskill ve restat hakkında neler yapabileceğimize konusunda bize danıştı.

Size güzel haberlerimiz var!

Premium özelliğiniz olsun/ olmasın RESKILL tamamen ücretsiz.

RESTAT
ise hangi seviyede (level) olursanız olun daima 5 milyon tutacaktır.

Quest takılarını almak isterseniz, Moradonda yer alan Lilly Manager NPC'inden takı başına 5m ödeyerek alabilirsiniz, fakat bu takıları almak için 65 lvl üstü olmanız gerekmektedir.


Item dropları hakkında:

BETA sürecinde oyuncuların en çok şikayet ettikleri noktalardan bir tanesi farm yaparken düşen çöp eşyalar oldu. Bizlerde sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve autoloot özelliğinden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için bazı yaratık gruplarının droplarını tekrar ayarladık ve gereksiz olan eşyaları drop listelerinden temizledik.


Apostle, Deruvish, Harpy, Raven Harpy, Troll, Troll Warrior, Beast, Blood Seeker, Baron, Cardinal, Lamia, Lamiros, Lamentation gibi rağbet gören farm yaratıkları artık +1 Stiletto, +1 Wood staff gibi veya +3 Str Küpe gibi takılar düşürmeyecekler.
 
Son düzenleme:

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
KC & PUS fiyatlandırmamıza websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz: https://ko-myko.com/kcpurchase

Türk oyuncularımız KC alımlarını klasgame üzerinden %25 indirimli yapabilirler.

Ödeme Yöntemleri ile ilgili bilgiler

Birkaç saat içerisinde Facebook - Beğen, Etiketle & Paylaş Etkinliğimizin çekilişini yapacağız. Etkinliğe katılıp kazanma şansınız hala devam ediyor.
Şu ana kadar 251 Yorum ve 214 Paylaşım bulunuyor!

 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
YORUM YAP ETKINLIGININ KAZANANLARI BELLI OLDU!


1. Syann
2. Chia
3. AlexMercer
4. Peladita

KC Ödülünüzü almak için forum üzerinden Flash'a Hesap kullanıcı adınızı mesajla gönderin.
 

komykonetwork

Kayıtlı Üye
2 Mar 2020
31
0
6
31
Mutlu bir Pazar sabahından herkese Merhaba!

Sunucumuz emin adımlarla yoluna devam ediyor!

+ En yoğun saatlerdeki online oyuncu sayımız 700'ün üzerinde!
+ Discord için: https://discord.gg/wCAtVG8
+ Facebook sayfamız: https://fb.com/komykophoenix
+ BUGÜN AKTİF HALE GELECEK OLAN ETKİNLİKLERİMİZ: Death Match, Collection Race, BDW ve Clan War
+TÜYO: Hızlı lvl atlamak için K,N,I,G,H,T Harf görevini tamamlayınız! (min level 50, ÖDÜL: 75M EXP)
 

komykonetworkphoenix

Yeni Cüce
Sponsor
3 Mar 2020
15
1
3
29
Ben SheldonCooper, oldschool ko'ların gerçek OKÇU kralı, sizleri, değerli Türk arkadaşlarımı sunucumu denemeye davet ediyorum :)