Saç Ekimi İçin Doğru Planlamanın Önemi?

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
TURKKO.NET
XydonisKO
KlasGame

dean534

Kayıtlı Üye
22 Ara 2018
33
0
6
30
Anarshe GAme
Saç Ekimi İçin Doğru Planlamanın Önemi?

Saç ekimi gelişen teknikler ve alınan olumlu sonuçlar sayesinde altın dönemini yaşamaktadır. Saç ekimi için uygulanabilecek bir çok farklı teknik bulunmaktadır. Gelişen teknikler sayesinde kadın erkek fark etmeksizin dökülen saçlara tekrardan kavuşmak mümkün. Başarılı sonuçlar için alanında uzman doktorlarla saç ekimi gerçekleştirmek alınacak sonuçların memnuniyet oranını da artırmaktadır. Bu noktada yapılacak doğru planlama kritik öneme sahiptir.

Saç Ekimi Planlaması

Saç ekimi uygulaması yapılmadan önce doğru bir planlama ve analiz yapılması gerekmektedir. Üstünkörü yapılan saç ekimleri başarısız sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Mevcut saçlı bölgenin analizi yapılarak birçok bilgi elde edilebilir. Sadece saçın değil saç derisinin analizinin yapılması da saç ekimi öncesinde çok önemlidir. Mevcut saçların sıklığı ve hacmi yapılacak saç ekim uygulaması öncesinde mutlaka analiz edilmesi gereken önemli bir konudur. Bu sayede hastaların saç yapısı hakkında gerekli bilgiler edilerek planlama yapılır. Elde edilen bilgiler doğrultusunda hastaların saç yapısına ve isteklerine göre uygulanacak yöntem belirlenmektedir. Hastaların yüz hatlarına uygun ön çizginin doğru belirlenmesi yine sonuç ve süreç açısından kritik bir öneme sahiptir. Saç ekim işleminin yanı sıra yapılacak operasyon sırasında hastaların mevcut saç köklerine zarar verilmemesi büyük bir önem taşımaktadır. Doğru planlama ve sonraki yılların hesaplanmasıyla oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilir. Uygulanacak yöntem ve elde edilen bilgiler doğrultusunda saç ekim uygulamasının nasıl ilerleyeceği ve kaç seanstan oluşacağı belirlenir.

Saç Ekimi İçin En İyi Teknik Nedir ?

Saç ekimi için tercih edilebilecek bir çok farklı teknik bulunmaktadır. Bazıları ticari amaç doğrultusunda ön plana çıkarıldığından hastaların saç ekimi yaptırmadan önce doğru bir araştırma yapması gerekmektedir. Kişilerin saç yapısı ve isteklerine göre tercih edebileceği teknikler değişiklik göstermektedir. Bu tekniklerin arasından seçim yaparken ihtiyaca göre seçim yapmak ve uzman yönlendirmesi ile başarılı sonuçları beraberinde getirecek bir yöntem tercih etmektedir. Bu noktada doktorunuzla fikir alışverişi yapmanız doğru saç ekim tekniğini tercih etmeniz açısından faydalı olacaktır. Düzgün planlama ve doğru teknik tercihi ile başarılı sonuçlar elde edilirken kaybedilen saçlara tekrar sahip olunabilir.

www.master-aesthetic.com