Soğutma kulesi nedir ve Çalışma Prensibi

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
KlasGame
PvPHosting.NET
YourKO Kronos
EpicMYKO
KO4FUN

hgirua

Yeni Cüce
29 Ara 2018
17
0
1
39
Mesaj Üstü Banner
Nasıl Çalışır ? Su soğutma kuleleri çalışma prensiplerine göre karşı akışlı ve çapraz akışlı kuleler olmak üzere ikiye ayrılır. Su soğutma kulesi; tesisten ısınarak gelen sıcak suyun bir kısmını buharlaştırıp atmosfere atarak soğutan, gerekli sıcaklığa ulaşmış kalan kısmını ise tesise

, sistemden gelen sıcak suyun dolgu üzerine püskürtülmesi ile ısının atmosfere verilerek ortamdan uzaklaşması ile soğuma sağlar.

You must be registered for see images


harcadıkları enerji itibariyle en ekonomik proses soğutma sistemleri olarak bilinmektedir. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanılan Su Soğutma Kulesi , çeşitli tesislerde kullanılarak ısınan suların, yeniden ... Su Soğutma Kulesi Bir bakıma fabrikaların radyatörü gibi vazife görürler

Aksiyal Fanlı Paket Tipi Su Soğutma Kuleleri · Devamı İçin... Paket Tipi Gazlı Soğutma ( Chiller ) ... NC Paket Tipi Plastik Dolgulu Su Soğutma Kuleleri.

Sürekli Boya ve Bakım Gerektirmeyen, Kolay Taşınabilen, Paslanmaz Malzemeli Ürünler. Sizin Aradığınız " " ile ilgili En Çok Tavsiye Edilen & Güvenilir Sonuç: 30 Yıllık Üretim Deneyimi. Kimyasala Dayanıklı. Uzun Ömürlü Malzeme. Uzman Yönetici Kadrosu. Mühendislik Ürünü.

Aksiyal Fanlı Paket Tipi Su Soğutma Kuleleri · Devamı İçin... Paket Tipi Gazlı Soğutma ... NC Paket Tipi Plastik Dolgulu Su Soğutma Kuleleri.

Su Soğutma Sistemleri - Her türlü Su Soğutma kulesinin üretimini yapmak üzere çalışmalarına İstanbul'da başlamıştır.