Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

[BOOMBAA] Sexyko Source ve Database | 2167 | Ramazan Hediyemiz

'Kurallara Aykırı Konular' forumunda ForumDC.ORG Development tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Ön söz olarak bazı gevşeklere inat olsun herşeyi kendine ayıran kendini düşünen insanların inadına arkadaşlar size hediyem olsun source bir kaç yer ile oynadım ama bug yaratıcak şeyler değil kesinlikle açık falan da bırakmadım kendim için sadece girilebilir bir hale getirdim userdata kısmı convert sorunu var uğraşmadım k_npc ve monster'ler maradon emc-lufer vs yok siz db de güzel bir düzen çekerek yaparsanız premium olayı sıkıntılı sourceden karakter için kapattım sorunu cannot select character hatası veriyordu archieve ve premium düzenli yapamadım tam manada pek vaktim olmuyor siz halledersiniz.
    V2167 ÇEKTİM FORUMDA EXE MEVCUT SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR.
    Yeni pelerinler vs eklidir

DATABASE RAR ŞİFRELİDİR FORUM'DA KENDİ SİTELERİ İÇİN ÇALINTI YAPAN VELETLER VAR MALUM BUNLARDAN EN BASİTİ EMRAH(KO-CUCE VE KO-FOX SAHİBİ) YADA ONUN KUÇU KUÇULARI http://ko-cuce.com.tr/images/smilies/biggrin.png
    BU YÜZDEN RAR ŞİFRESİNİ +50 MESAJ SAYISI OLAN KİŞİLERE VERECEĞİM. BANA VEYA mesaj atın.

Linkleri Görüntüleyebilmek için

Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

Veya

eğer kayıtlı iseniz

Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Linkleri Görüntüleyebilmek için

Veya

eğer kayıtlı iseniz

Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Kaynak:

Bu Sayfayı Paylaş