Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

Editörleri Kullanamıyorum (SQL 2014)

'YARDIM GENEL' forumunda km45king tarafından 7 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. km45king

km45king Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Selamın aleyküm, iyi akşamlar.

Ben KO V2143 / KO V2083 serverlarının 2'sini de başarıyla kurdum. Server Dosyalarında ( LOGINsv AIsv GAMEsv ) bir sıkıntı yok. Oyunu çalıştırabiliyorum, girebiliyorum ancak hiçbir editör programını kullanamıyorum.
    "Database yok yada erişim izni verilmedi. " gibi bir hata alıyorum. SQL(2014), DB ve ODBC kurulumlarını sitedeki ilgili konular aracılığıyla yaptım. Bunların haricinde SQL 2014'e Default Database'i kn_online olan yönetici izinlerine sahip bir kullanıcı da oluşturdum. ODBC üzerinden local windows user ve bu kullanıcı aracılığıyla da aynı şekilde serverları çalıştırabiliyorum, girip oynayabiliyorum. SQL 2014 configuration manager'da Network Configuration menüsü altında named pip ve tcp/ip protokollerini de enable yapmayı ve kullandığım WAN kartı için ip bağlantı ayarını(sql için port açık) yapmayı denedim. SQL Server ayarlarının Connections sekmesinde "Allow Remote Connections to this server" seçeneği de aktif. Ancak ne yaptıysam editörleri ne Local ne de uzak bağlantı modlarında kullanamıyorum. Sorunu çözemedim. Bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem ?

Son düzenleme: 7 Mart 2018
  2. jagu

jagu Aktif üye

Ödül Puanları:
    6
    aynı sorunu bende yasıyorum

Bu Sayfayı Paylaş