HomeKO GladiusEmpire.NET | V.1299 Cz Arkası Homeko | Official Açılış : 16 Ağustos Cuma 21:00

HomeKO World - 83/1 FULL ITEM FULL PK
KlasGame
PvPHosting.NET
YourKO Kronos
18 Ara 2018
1,271
1
38
Mesaj Üstü Banner
Clan Tanıtım Etkinligi Link : http://bit.ly/TRUVACLANTANITIMETKİNLİGİ Adresin'de Clan Tanıt Etkinliğine Katıl Kc Kazanma Fırsatı Yakala.
Yeni Sunucu 'TRUVA' Clan Tanıtım Etkinliği Çekilişin'den 10 Clan Liderine 10.000 Kc Hediye Tek Yapman Gereken Forum'da Clanını Tanıtman.


Merhaba GladiusEmpire Oyuncuları;
Yeni Sunucu "TRUVA" İçin Sponsor Yayıncı Alımları Başladı.
Katılım Ve Şartlar Link : http://bit.ly/TruvaSponsorYayinci
Kod:
Count=1
IP0=login.gladiusempire.net
[Version]
Files=1299
[IncludeExe]
Last=1299Oyuncu MovieMode Ekranı Aktif Edildi Oyuna Giriş Yaptığınız'da Mouse Orta Tuşu İle Ekranı Geri Çekebilirsiniz.
Bu MovieMode Sayesinde Karakter Ekranınız Geniş Açıdan Gösterilir Ve Etrafınızı Rahatca Görebilmenizi Sağlar.
Bir Çok Oyuncunun Sevdigi v20x Özelliği Siz Değerli Oyuncularımıza v.1299 Getirmiş Bulunmaktayız.


Maradon Town'da Bulunan Event Manager Npc'den Ardream War Evente Ve İsiloon , Felankor Odasına Giriş Yapabilirsiniz.
Oyun İçersinde Kanat Degistir Npc'den Pustan Aldığınız Kanatları Dilediğiniz Gibi Ücretsiz Olarak Değiştirebilirsiniz.

Cz'de Bulunan Ewil Wizard Slotun'da Exp İtemlerinizi +5 Olarak Kasabilirsiniz.

Cz Bölgesinde Treant-Ancient Ve Cardinal Bölgesinde Yüksek Oranda Bus ve Bes Kasabilirsiniz.
Emc-Lufer Bölgesinde Treant Ve Anciente Bus Ve Bes Kasabilirsiniz Cz Göre Az.

2 Irk Cz Town Arkasında Bulunan Bf Cavanarların'dan +0 Uniq Takı +5 Uniq Silah Kasabilirsiniz.


Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.

+8 bastığınız quest itemini cz townda bulunan quest npc'den 350 knight cash karşılığı değiştirebilirsiniz.


2 Irk Cz Town Arkasında Bulunan Dark Mare Slotunda Silver Bar , Gold Coins Kasabilirsiniz.

Cz Bowl Bölgesinde 2 Irk Bahçe Farm Slotların'da Black , Green Gem Ve Gold Coins Kasabilirsiniz.
Bahçe Farm Yaratıkları Sadece R İle Kesilmektedir.

Attila Sadece Cz Bowl Bölgesin'de 6-8 Saat Arasın'da Çıkmaktadır.

GOLDBAR VE KC AL SİSTEMİ AKTİF OYUN İÇİ MARADONDA BULUNAN NPC'DEN ÜSTÜNÜZDE OLAN 1GB VEREREK 100 KC ALABİLİRSİNİZ YAPTIĞINIZ İŞLEM SONUNDA 100 KCNİZ CANTANIZA EKLENİR VE ÜSTÜNÜZDEN 1 GB PARA ALINIR VE GOLDBAR STOK OLARAK PUSA EKLENİR DİĞER OYUNCULAR PUSTAN SİZİN EKLEDİĞİNİZ GOLDBARI YÖNETİMİN BELİRLEDİĞİ KC FİYATINA ALABİLİR.

Power up store kc/trina/premium bölümüne auto loot yani oto kutu scroll eklenmiştir bu scroll pustan 1 tanesini 30 knight cash karşılığı alabilirsiniz bu scroll skill barınıza koyup bastığınızda kesmiş olduğunuz canavarların kutularını otomatik olarak toplayacaktır 1 adet scrollün süresi 60 dakikadır.

Chaos Stone cz bowl bölgesinde kesildikten sonra her 1 saatte bir çıkmaktadır kesildiğinde etrafına 5 farklı bos atmaktadır.

Her Job Shelleri +5 Olarak Cz Bölgesinde Ve Eslant Bölgesinde Kasabilirsiniz.

Cz Bölgesinde Shell Dropları Eslanta Göre Daha Fazla'dır.

Yeni Etkinliğimiz HolyLand Yeni Sunucumuz'da Sizlerle Beraber Olacaktır Ronark Land Base Üzerine Kurulu Haritamız'da Sizleri Bowlda Felankor , İsiloon Ve Chaos Stone Bekliyor Olacak Etkinlikte Collection Race Eventi Ve Bir Çok Yenilik.

Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay :) Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.

Cz Bowl Bölgesinde Hayatta Kaldığınız Her 300 Saniye'de Bir 1 Adet Glutinous Rice Cake (Küçülme) Topu , 2 Manner Ve 5 Np Kazan Sistemi Aktif Edilmiştir.

Glutinous Rice Cake (Küçülme) Ne İşe Yarıyor?


Skill Barınıza Koyup Bastığınızda Karakterinizin Bir Süre Küçülmesini Sağlıyor Böylelikle Cz'de Kalabalık Yerlere Küçük Olarak Girdiğiniz İçin Sizi Görmeleri Oldukça Zor Olacaktır :)

Manner Sistemi Nedir Ne İşe Yarıyor?


Karakteriniz'de Kaç Manner Birikmiş Oyun İçi U Basarak Öğrenebilirsiniz 1000 Manner Eşittir %0.1 Şans Drop , Upgrade V.b


Border defanse war gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.

 
Son düzenleme: