Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

Hesabı Çalınan ve İhlal Edilen Oyuncular Hakkında Önemli Bilgilendirme

'Knight Online' forumunda KOPvpReklam tarafından 3 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. KOPvpReklam

  KOPvpReklam <marquee><span style="color: black; font-weight: b

  Katılım:
  1 Ocak 2013
  Mesaj:
  97
  Beğeniler:
  200
  Ödül Puanları:
  43
  Meslek:
  İşletmeci
  Şehir:
  Istanbul
  Merhaba arkadaşlar;

  Son günlerde yaptığımız incelemelerde birçok oyuncumuzun ICS bilgilerini ve şifresini paylaşarak hesaplarına izinsiz girişler yapılmasına izin verdiği görülmektedir. Ayrıca birçok oyuncumuz TeamViewer gibi uzaktan kontrol araçlarını kullanarak hesaplarına diğer oyuncuların erişmesine kasıtlı olarak izin vermektedir. Bu durumda tekrar hatırlatmak istiyoruz ki bilgi paylaşımından kaynaklanan ve kendi ifşanızdan doğabilecek her türlü zarar verici sonuç sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durum ayrıca kullanıcı sözleşmesinde şu şekilde belirtilmiştir:

  Sifre. Hesabinizi olustururken, bir sifre seçmek zorundasiniz. Sifrenizin gizliligin sürdürülmesinden ve digerlerine sifrenizi ifsa etmeye ya da hesabinizi ele geçirmeye/hesabinizi ve/veya hesap ID’nizi kullanmaya izin veren kendi ifsanizdan dogabilecek her türlü zarar verici sonuçtan siz sorumlusunuz. Hiçbir zaman çevrim içi sifre istegine cevap vermemelisiniz. Sirket sizden hiçbir zaman çevrim içi veya çevrim disi olarak sifrenizi istemeyecektir. Sifreniz sadece baglanma süreciniz için bir yol ve zorunluluktur. KULLANICI ISMINIZIN VE SIFRENIZIN GIZLILIGININ SÜRDÜRÜLMESINDEN VE HESABINIZ YOLUYLA YAPILAN HERHANGI VE BÜTÜN FAALIYETLERDEN ( UYGUN TÜM SATIN ALMALAR VE ÜCRETLENDIRMELER DE DAHIL) TAMAMIYLE SIZ SORUMLUSUNUZ.

  Yapılan tüm bu uyarılara rağmen hesabını ortak kullanmaya çalışan, bilgi paylaşımında bulunan ve bu uyarıyı dikkate almayan oyuncularımıza ne yazık ki herhangi bir hesap desteği sağlanmayacaktır.

  Oyun deneyiminiz için kullanıcı sözleşmesine bağlı kalmayı unutmayınız!

  Teşekkürler,

  NTT Game || Destek Ekibi

  Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

   

Bu Sayfayı Paylaş