HOST TEMİZLEME (Bütün Kullanıcılarımızın Dikkatine)

'Duyurular' forumunda ReaL tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ReaL

ReaL New Member

Merhabalar KO-FOX Ailemiz,

Detaylı Araştırlamalarım Sonucunda v18xx (AKUMA & Longh0rn) 'nın Serverları Sizin Haberiniz olmadan Host dosyanızla ilgili işlem yaparak kendi kurduğu serverlardan başka serverlara girmemenizi istemekde olduğunu detaylı araştırmalarım sonuçunda ortaya çıkarmış bulunmaktayım.

Bununla birlikte bizlerde sizlere Host Dosyanızı temizlemeniz için aşağıda detaylı bilgileri sunuyorum.

Otomatik Temizleme Yapmak için: http://www.ko-fox.com/Host_Temizle.rar Dosyasını indirip Winrar Aracılığı ile Çıkartma işlemi yapıyorsunuz ve içerisinde bulunan " Hosts_Temizle.bat " Dosyasını Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz ve Host Dosyanız Temizlenmiştir.

Manuel Temizle Yapmak için Aşağıdaki Video'yu izleyebilirsiniz:

[video=youtube;30rpQLPlXJU]https://www.youtube.com/watch?v=30rpQLPlXJU[/video]

Bunun gibi insanlara itibar etmeyiniz ve sizlerin haberi olmadan bu gibi insanlar istedikleri herşeyi yapabiliyorlar.

Yakın Zaman içerisinde ise makinenizi nasıl bir bot olarak kullandığını ve sizin bilginiz olmadan istediği yerlere saldırı yapmakta olduğunu biliyoruz ve onunla ilgilide detaylı araştırmalar içerisindeyim. Kısa zamanda sonuçlandığında Web sitemiz üzerinden Kantılarıyla birlikte KO-FOX ailemize sunacağımdan hiç şüpheniz olmasın...

Saygılarımla

KO-FOX Yönetim

NOT: http://grafikplaza.com/kofox.html Adresinde Saldırılar Hakkında Detaylı Açıklama Verilmiştir. DUYURU 3'ü Dikkatle Okumanızı Tavsiye Ederiz...

2. LongTurk

LongTurk Guest

Cevap: HOST TEMİZLEME (Bütün Kullanıcılarımızın Dikkatine)

Herkesın karakteri ortada :) başarılar dilerim

3. YNG

YNG New Member

Dün gece sabaha karşı ismini vermek istemediğim bi arkadaştan xskip ait olduğunu söleyen offset aldım.

saat 5 gibi xskip kırdım ollydbg verdiği offset gittim hemen altında "\System32\drivers\etc" istek dışı yol gözüküyordu..

4. MarKO

MarKO New Member

bunlar kendi ahlaki değerlerini hiç mi düsünmüyo arkadas...

kansızlıkta son nokta...

Tesekkurler KOFOX ailesi

5. XapréLLa

XapréLLa New Member

Yorumunuzu editledim çünkü "anne" lafı yanlış anlaşılabilir çekilebilir. Bunun yerine ahlaki değerler demek istediğinizin daha uygun.

6. Gokhan214

Gokhan214 New Member

dostum intikam almak istersen özelden ulaş bana :) saldırı yapan iplerin tamamı Linux üzerinde kurulu kullanıcı ipsi değil hiçbirisi, durum gösteriyorki, hacklenmiş hostlar ve her ne kadar forumda herhangi paylaşım yapmamışta olsam, windows ve C fakirliğimdendir :) iş LAMP a geldimi evelallah döktürürüz KO-FOX için :)

7. Gokhan214

Gokhan214 New Member

ip aralıklarından hangi datacenterdaki hostlar olduklarını buldum çoğunun, tamamını bitirmeye çalışıyorum, tümünü bulduktan sonra buradan konu altından ip aralığı = datacenter ismi şeklinde paylaşacağım, ingilizcem gayet iyi ve bu zombilerin çoğu yurtdışı kökenli ipler, datacenterlar ile irtibata geçip bu serverların kapatılmasını sağlayacağım, ben paylaşımı gerçekleştirdikten sonra ingilizcesi olan herkes aynı şeyi yapar ise datacenterlar ile irtibat kurup, en azından bu zombi familyasını yok edebiliriz :), ayrıca kullanılan yazılımında ne olduğunu paylaşacağım ama bu perl gibi geliyor bana, bilginize saygısızlık etmiş olmayayım ama sunucuyu tepeden tırnağa kontrol edin lütfen, sizden istediğini almış olabilir çoktan, zombilere katılmış olma ihtimaliniz yüksek an itibari ile mümkünse sunucunuz üzerindeki her domain altında bulunan cgi klasörlerinide ayrıca incelemenizi tavsiye ederim. bu işi yapan şahıs index atma meraklısı değil, kullandığı metotdan anlayabiliyorum

8. ENEZMERIC

ENEZMERIC New Member

bu konudan haberi olmayan yüzlerce user'a yazık

9. radeon81

radeon81 New Member

TEŞEKKÜRLER

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş