Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

Laptop Kitlenme Sorunu Yardım Lütfen [Çözüldü]

'Kurallara Aykırı Konular' forumunda ForumDC.ORG Development tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar 2012 senesinde Asus n61jq 1gb ekran kartı ATI RADEON 5730 // 500 HDD ( hdd yerıne 128gb SSD taktım ) 2+2 4gb Hynix 1333mhz Ram i7 işlemci Q740 @ 1.73 GHZ laptop var. Artık durduk yerde kıtlenmelere başladı daha doğrusu fanım bozulduktan sonra bilgisayarcıya verdım ondan sonra 2 3 ay sonra kitlenmeler başladı hdd dendir diye ssd taktım sorun hala devam ediyor kafayı yemek üzereyim lütfen yardımcı olabilecek birisi varmı NOT : 2GB RAMDAN BİRİNİ SÖKTÜĞÜMDE TEKLİ RAM KULLANDIGIMDA PC KITLENMIYOR AMA 2. Yİ TAKTIĞIM ZAMAN YA MAVİ EKRANA DÜŞÜYOR YA DİREK KITLENIYOR KAPANIYOR YADA KAPANMIYOR ÖYLE BEKLIYOR ELEKTRIKTEN KESENE KADAR HER MAVİ EKRAN HATASIDA FARKLI ŞEKİLDE KOD VERİYOR İŞLETİM SİSTEMİM NORMALDE W7 Dİ BEN 8.1 E ÇEVİRDM SORUN DÜZELİR DİYE DÜZELMEDİ AMA AZALDI GİBİ AMA 2. RAM TAKINCA DİREK KITLENIYOR ŞİMDİDE WİNDOWS 10 A ÇEVİRDM OLUR BELKI DİYE UYUMSUZLUK GÖSTERİYOR DİYE AMA NAFİLE SORUN HALA DEVAM ETMEKTE İŞLEMCİM COK ISINIYOR 85 90 DERECELERDE SSD 35 DERECE CİVARINDA EKRAN KARTIDA 60 LARA FELAN CIKIYO 65 LERE OYUN OYNADIGIMDA RAMLARI TEK TEK DENEDIM TEKKEN SLOT SLOTTA DENEDIM SORUN OLMUYOR AMA 2SİNİ BİR TAKTIIĞIM ZAMAN NE SORUN OLUYORSA KİTLENİYOR MAVİ EKRANA DÜŞÜYOR VARMIDIR Bİ FİKRİ OLAN BU SORUN NEYDEN KAYYNAKLANABİLİR 100 KERE FORMAT ATTIM TEMIZLEDIM MACUN DA ALDIM YARIN ONUDA SÜRECEM TEKRARDAN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM BİLGİSAYARCILARA VERMEK İSTEMİYORUM VERDIKTEN SNRA Bİ HALLER OLDU BİLGİSAYARA

Kaynak:

Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

Bu Sayfayı Paylaş