Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

Object Converter - Satış | Tüm objeleri dilediğiniz gibi düzenleyin!

'Kurallara Aykırı Konular' forumunda RepahidiS tarafından 4 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. RepahidiS

RepahidiS Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    DB Editör
    Herkese tekrar merhaba arkadaşlar.
    Uzun zamandır knight ile uğraşmıyordum. Yeni projem için objeleri convert edip üzerinde değişiklik yapmam gerekiyordu. Bunun için bir editör hazırladım, artık oyundaki tüm objeleri (.n3pmesh) maya ve 3dsmax'in okuyabileceği hale getirebiliyorum. Eminim ki aranızda objelerde değişiklik yapmak veya 3d modelleme konusuna meraklı olup oyun dosyalarını convert etmek isteyenler vardır.

Projem için kaynağa ihtiyaç duyduğumdan isteğinize göre istediğiniz modelleri 3dsmax (.3dr) veya maya (.obj) programlarının okuyup üzerinde oynama yapabileceğiniz hale getirebilirim (texture ile birlikte). Gerçekten alacak olan arkadaşlar özelden kaç obje alacağını ve bütçesinin ne kadar olduğunu yazarsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadar. Yok bana tüm objeler lazım editörü alayım ben diyen arkadaşlar olursa aynı şekilde özelden bütçesini yazarsa tüm detaylarıyla editörü anlatarak satışını yapabilirim.

Gelelim SS'lere...

Editör Object klasöründeki tüm objeleri okuyor ve listeliyor. Tıklanan objeyi ekranda gösteriyor. Objeyi convert etmek için "Convert 3dsMax" veya "Convert Maya" butonlarından birine tıklıyoruz.

Convert işlemi sonrası klasör içeriği.

.obj dosyasını Maya programına atıp material'lere texture yollarını belirttikten sonra.

Buda son olarak 1-2 ufak editten sonraki hali :)

2. MOMENTUM

MOMENTUM Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    16
    Cevap: Object Converter

Fiyat? Amaç? :)

Hayırlı işlerde ama ne fiyat var ne amaç var ben birşey anlayamadım bu konudan daha net açıklar mısın?

3. RepahidiS

RepahidiS Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    DB Editör

Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

Fiyat? Amaç? :)

Hayırlı işlerde ama ne fiyat var ne amaç var ben birşey anlayamadım bu konudan daha net açıklar mısın?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Normalde 3dconverter vs gibi programlar sadece n3cskins ve bazı n3pmesh uzantılı dosyaları açıp convert etmeye izin veriyor fakat benim editörüm tüm n3pmesh objeleri convert ederek maya ve 3dsmax programlarında kullanıp editlenecek hale getiriyor. Amacı ben belirleyemem, konudada anlattığım gibi kimisi kendini 3d alanında geliştirmek için yapılmış modelleri incelemek ister o yüzden alır kimisi oyundaki objeleri farklı bir projesinde kullanmak istediği için alır kimisi oyundaki dosyada bir değişiklik yapıp tekrar oyunda kullanmak için alır :) Fiyat konusuna gelince aklımda inan hiçbir şey yok isteyenler şu kadar verebilirim yaparmısın der bende yaparım derim sıkıntı değil yani :)

• CHROME

CHROME Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Student

Hayırlı müşteriler.
    Bu tarz işler çok ilgimi çekiyor.

• RepahidiS

RepahidiS Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    DB Editör

Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

Hayırlı müşteriler.
    Bu tarz işler çok ilgimi çekiyor.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Teşekkürler, ilgileniyorsan ihtiyacın olan şeyleri ucuzdan halledebilirim :happy:

• Fatihbzkrt64

Fatihbzkrt64 Aktif üye

Ödül Puanları:
    1

++++++++++++++++++++++++++

• ekr3mn

ekr3mn Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler aga

• Bu Sayfayı Paylaş