Duyuruyu Kapat

Linkleri Görmek İçin Reklamları TIKLAYIN

Linkleri İndirmek İçin Reklama TIKLAYIN

SonTeklif.Com, SonTeklif Ekşi, son teklif darkko, son teklif mobil ödeme son teklif e pin

'SonTeklif' forumunda Becky tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Becky

Becky Administrator Site Yetkilisi

Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle Merhabalar SonTeklif.Com, E-pin yükleme Kc Gb Al Gb Satış Takipcileri sizlere buradan biraz bilgi vermek istiyorum

Linkleri Görmek İçin Lütfen Kayıt OL Veya Giriş Yapın

hakkında sayın forum sitemizin takipcileri ve sevenleri bakın öncellikle kendi üyeliğim ile konuyu acma gereği duydum yıllardır siz değerli üyelerimize ailemize hizmet verıyoruz en kaliteli bir şekilde şımdı konu ne diceksenız konu e-pin gb kc alım satım üzerinde pek fazla üyelerimiz mevcut yanlız coğu kişi bu konuda yanılıyor neden yanılıyor dersenız cünki 1-2 aylık bir site acılıp e-pin yükleme satışı vb satışı yapıyor sözde : ) ama e pin nedir nasıl yüklenir ne yapılır ne işe yarar bilmezler insanların emeğı ve paraları çöpe gitmesın kımse parayı çöpte orda burda bulmuyor neyse konuya girelim bunu siz değerli üyelerimize içten söylüyorum sonteklif yönetimi olarak ben kesinlikle kaliteli 0 saniye ile yapılan bir işlem görmedım kesinlikle

üzerinde gb al sat vb satışlarınızı kesinlikle güvenli bir şekilde yapabılırsınız

site üzerinde hızlıca destek alabileceğınız canlı yardım desteğıyle sabah 10 akşam 11 'e saatleri ile dilediğiniz kadar destek alabılırsınız ve arkadaşlar

yönetimi ve kurucularını kesinlikle bir bağımız yoktur bunuda buradan sizlere belirtme isterım bu konu kategori altında sonteklif hakkında herşeyi paylaşabılırsınız burasi sizler için açıldı kesinlikle forum sitemizin sonteklif.com ile hiç bir alakası yoktur bunuda buradan siz değerli ailemize demek istiyoruz kaliteden şaşmayın öncelik güven ve kalitenin adresi sonteklif.com

Bu Sayfayı Paylaş