İletişim: [email protected]

Unlocker - Silinmeyen Programları Silme

'Programlar' forumunda serdar1212 tarafından 1 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. serdar1212

  serdar1212 New Member

  Katılım:
  21 Haziran 2016
  Mesaj:
  9
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Unlocker bilgisayarınızdaki silinmeyen programlar için basit şekilde çözüm getirir. Ücretsiz olarak sunulan bu araç ile çeşitli sebeplerden dolayı silinmeyen programları rahatça silebilirsiniz.

  Bazı programların işlemlerde açık görünmesi sebebiyle, bazılarınında kilit durumunda olması sebebiyle programları silemiyoruz. Unlocker ise hangi durum geçerli olursa olsun kolay silme imkanı sunuyor. Fakat kullanacağınız bu araç ile sadece programları değil silinmeyen dosya ve klasörleri de silebilirsiniz.

  Silinmeyen programlar çoğu zaman hata ile karşımıza çıkabilir bazende hiç hata vermeyebilir. Bunların en bilindik örneği, "nesne silinemedi, bir sonraki yeniden başlatmada silme işleminin gerçekleştirilmesini istiyormusunuz ?" vereceğiniz cevap evet olsa dahi silme işlemi gerçekleşmeyecektir. Fakat kullanacağınız bu minik araç ile inatçı programlardan rahatça kurtulabilirsiniz.

  Unlocker kendini sağ tıklamayla açılan menüye kaydeder, bu sayede kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Burada size düşen tek nokta silmek istediğiniz program veya klasörün üzerine sağ tıklayarak Unlocker ile silmek olacaktır. Programa eklenen Türkçe dil seçeneği sayesinde zorlanmadan kullanabilirsiniz.

  Önemli Not: Program antivirüslerin bir kısmında virüs olarak görünüyor. Programı indirmek kullanıcının sorumluluğundadır. Program kurulum esnasında sizden başka yazılımlarıda yüklemenizi isteyebilir. Yükleme işlemini dikkatlice gözden geçirerek yapın.  [​IMG]  Unlocker İndir
   

Bu Sayfayı Paylaş